Michael Hardenfelt (e-mail: m@hardenfelt.pl) – Telefon: (+48) 600-43 53 83

Odprowadzenie po Warszawie

Warszawa city guide

Mieszkam w Warszawie od wielu lat, napisałem kilka przewodników po tym mieście, a w 2012 roku ukończyłem szkolenie PTTK jako przewodnik turystyczny po polskiej stolicy.

Organizowane przeze mnie wycieczki są przeznaczone wyłącznie dla gości z zagranicy. Wynika to po części z tego, że moja perspektywa jest nieco inna niż większości polskich przewodników. Chociaż mam ogromną wiedzę na temat historii Polski, staram się na nią patrzeć jak bezstronny obserwator i przedstawiać różne poglądy.

dla gości z zagranicy

Zagraniczni goście często są ciekawi aktualnej sytuacji w Polsce – zarówno społecznej, jak i politycznej. Ich wyobrażenia czasem są nieaktualne i bardziej zgodne z realiami sprzed 25 lat. Odprowadzanie po Warszawie stanie się zatem także opowieścią o nowoczesnej Polsce i o zmianach, które tutaj zaszły w ostatnich dekadach.

Prowadzę blog o Polsce, napisałem po duńsku książkę o współczesnej historii Polski i uważam, że jestem w stanie opowiadać z dystansem o wydarzeniach z przeszłości, równocześnie przedstawiając różne poglądy reprezentowane przez Polaków.

2 godziny od 350 zł

Najkrótsze oferowane przeze mnie wycieczki to: 2-godzinne odprowadzanie po centrum za 350 zł albo 3-godzinna wycieczka za 475 zł.

Odprowadzanie odbywa się po duńsku (język ten rozumieją też Norwegowie) albo po angielsku – dlatego szczegółową ofertę przedstawiam po angielsku:

Przewodnik internetowy po Warszawie jest – Oto link do angielskiej wersji:

W celu zamówienia wycieczki proszę się ze mną skontaktować na adres m@hardenfelt.pl

E-mail: m@hardenfelt.pl Telefon: (+48) 600 43 53 83

Wersja po duńsku Wersja po angielsku